Spotkajmy się w niebie!

Moi kochani!

Razem z moim przyjacielem Łukaszem i jego bratem Jakubem zorganizowaliśmy akcję „Spotkajmy się w niebie” Pragniemy Was serdecznie zachęcić do udziału w tej akcji.

Na czym akcja polega?

Jest bardzo wiele osób, które potrzebują naszej modlitwy, ponieważ ich zbawienie może być zagrożone. Pragniemy Was zaprosić do wspólnej modlitwy w każdym pierwszym dniu miesiąca za konkretną grupę osób.  W szczególności prosimy Was abyście objęli w tym dniu Swoją modlitwą te osoby które znacie, a za które rzadko lub w ogóle się nie modlicie. Nie możemy jako chrześcijanie być obojętni na upadek naszych braci i sióstr! Z czasem będziemy udostępniać propozycje modlitw za osoby któe będziemy omadlać.  Was prosimy: UDOSTĘPNIAJCIE NASZĄ STRONĘ NA FACEBOOK`U I ZAPRASZAJCIE SWOICH ZNAJOMYCH DO WSPÓLNEJ MODLITWY !!! NIECH SIŁA NASZEJ MODLITWY BĘDZIE WIELKA! Zapraszamy na Bloga naszej akcji, na którym umieszczamy  propozycje modlitw, ciekawe linki, filmiki, rozważania, podziękowania i informacje które będą miały na celu przygotowanie nas do tego dnia naszej wspólnej modlitwy. oto adres naszego Bloga: https://spotkajmysiewniebie.blogspot.com/Dodatkowo uruchomiliśmy adres e-mail, na który możecie wysyłać Swoje intencje modlitewne, które zostaną przekazane siostrom zakonnym, które będą je omadlać: intencje.jezus@gmail.com Ważne adresy:

www.spotkajmysiewniebie.blogspot.com – strona www naszej akcji

https://www.facebook.com/spotkajmysiewniebie – strona naszej akcji na Facebooku (prosimy o jej lajkowanie, zapraszanie znajomych, to właśnie na tej stronie podajemy intencję i potrzebne informacje!!!)

intencje.jezus@gmail.com – adres e-mail na który prosimy o wysyłanie waszych intencji modlitewnych, które przekażemy siostrom zakonnym

Ad maiorem Dei gloriam!

Tobiasz, Łukasz, Jakub – Organizatorzy akcji „Spotkajmy się w niebie”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *