Adoracja miejscem spotkania

blobloblo1111Moi Drodzy, przychodzą w naszym chrześcijańskim życiu takie momenty, kiedy dochodzi do najważniejszego spotkania Twojego życia. Adoracja jest szczególnym miejscem spotkania Boga z człowiekiem. Kiedy stajemy przy Jezusie, kiedy przy Nim jesteśmy, to dotykamy niesamowitej tajemnicy spotkania. To nie jest zwykłe spotkanie. Wystarczy odrobina naszej woli, wystarczy otwarcie się, by On zaczął działać w Tobie niesamowite rzeczy. Adoracja jest czasem, kiedy Bóg pragnie mówić do Twojego serca, kiedy pragnie wlewać łaskę w Twoje życie, kiedy pragnie leczyć Ciebie ze zranień i trudności. To czas, kiedy Jezus w ciszy i pokorze mówi do Ciebie: kocham Cię! 

blogloglo22222Jezus kocha Ciebie takim, jakim jesteś. Kocha Cię Miłością szaleńczą, kocha Cię razem z Twoimi wadami i zaletami. Jezus pragnie Ciebie i Twojego serca. Zobacz, że ta szaleńcza Miłość zaprowadziła Jezusa na Krzyż. Tam, na wzgórzu Golgoty Jezus widział Twoją twarz i znał Twoje imie, które jest głęboko wyryte w Jego Sercu.

Kiedy patrzysz na Jezusa, wsłuchujesz się w Jego głos, to wchodzisz w najpiękniejszą relację na świecie – Ty i Bóg w jedności, którą jest Miłość. Wejście w tą jedność nie zawsze będzie łatwe i piękne, bo Jezus będzie burzył w Tobie pewne bariery, będzie niszczył ograniczenia, po to by rozkochać Ciebie w Sobie. Taki proces może boleć, może być trudny i ciężki, ale Miłość, łaska, którą otrzymasz jest najpiękniejszym i najcudowniejszym darem Jezusa dla Ciebie. bloblobloblo33333

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *